TJEDAN U LEPTIRIĆIMA – Sveti Nikola sve je bliže, a uskoro u naš vrtić stiže…

Najstarija skupina “Leptirići” ovaj su tjedan nastavili s aktivnostima vezanim uz blagdan Svetog Nikole – zaštitnika djece i pomoraca. Izrađivali su čizmice od kolaž papira te ih ukrašavali neoblikovanim i oblikovanim materijalom pri čemu su pokazali svoju veliku kreativnost. Vrlo su bili uspješni i motivirani, a čizmice će krasiti naš vrtićki pano gdje roditelji mogu vidjeti njihove radove. Vrijedno su uvježbavali pjesmicu i recitaciju za doček Svetog Nikole koji će zasigurno prepoznati njihov trud i rad. Vrjiedni naši “Leptirići” izradili su i crteže sa željama te smo imali prilike vidjeti čemu se najviše raduju i vesele. Iako znaju kako je najbitnija ljubav i zajedništvo koji su neophodni tijekom ovih blagdanskih dana, raduju se poklonima u svojim čizmicama koje su tako lijepo pripremili.